Część 1 – Łóżeczka dziecięce jednoosobowe – Karo, Bili, Timi, Zuzia, Pawełek czy Pawcio?

Łóżko Karo

Łóżka dziecięce w typie Karo wykonane są ze starannie wybranego drewna sosnowego. Nie mają elementów ze sztucznych płyt, są naturalne i przyjazne użytkownikom.  Klasyczny wizerunek doskonale wpasuje się we wnętrza urządzone zarówno bogato, jak i oszczędnie. Charakterystyczny dla modelu Karo jest pojedynczy, wysoki zagłówek wykonany z deseczek. Istotne, że powierzchnia spania nie jest ograniczona barierkami. Z tego powodu Karo nie będzie odpowiednie dla osób, które zrzucają kołdrę w trakcie snu, za to zapewni w pokoju dodatkowe miejsca do siedzenia.

KARO 200×90 – Kolor BIAŁY – WYSYŁKA W 48H

fot.1. Łóżko Karo

Natomiast seria Karo Z wyposażona jest w wysokie zagłówki i barierkę boczną. Taka budowa zabezpiecza przed spadaniem pościeli, jednak jest pozbawiona dodatkowych miejsc siedzących.

KARO Z 200×90

fot. 2. Łóżko Karo Z

Łóżko Bili

Bili to zdecydowana, prosta, klasyczna linia. Obniżony front w nogach umożliwia dodatkowe miejsce do siedzenia. Dyskretne boczne barierki stwarzają przytulny klimat oraz zabezpieczają przed zsunięciem się pościeli lub osoby śpiącej. Model dostępny jest w  wariancie z gładkim lub ozdobnym frontem.

fot. 3. Łóżko Bili

Łóżko Timi

Wykonanie łóżeczka dziecięcego Timi z wysokiej jakości drewna sosnowego gwarantuje elegancki wygląd oraz długoletnie, komfortowe użytkowanie. Model ma masywne, bezpieczne, zaokrąglone krawędzie. Barierki przy zagłówkach zapobiegają zsuwaniu się pościeli. Model charakteryzuje delikatna i prosta forma.

Łóżko TIMI 160X80 – WANILIA

fot. 4. Łóżko Timi

Timi S posiada te same zalety co Timi, lecz pozbawiony został barierki w nogach. Tak jak w poprzednich łóżkach i tutaj zapewnia dodatkowe miejsce do siedzenia.

Łóżko TIMI S 180X80 – WANILIA

fot. 5. Łóżko Timi S

Łóżko Pawełek / Pawcio

Model łóżka przedstawiony na zdjęciu nr 6 pochodzi z aktualnej wyprzedaży magazynowej. Prezentowane łóżko nie było składane ani użytkowane. Długa boczna  barierka i delikatnie zaokrąglone krawędzie zapewniają bezpieczeństwo dziecka.

PAWEŁEK 160X80 – ZIELONY + BIAŁA BARIEKA

fot. 6. Łóżko Pawełek

Wersja Pawełek Max posiada podwyższony zagłówek. Dzięki temu uzyskujemy komfort i wygodę, na przykład podczas siedzenia i czytania książki. Maksymalną ochronę dziecka przed upadkiem zapewnia długa barierka boczna, mocowana na całej długości łóżka oraz zaokrąglone krawędzie.

Pawełek MAX 200×90

fot. 7. Łóżko Paweł max

Pawcio – to łóżko sprawiające wrażenie bardzo lekkiego, mimo to jest stabilne. Niska barierka pozwala swobodnie wchodzić i schodzić z łóżka, a jednocześnie chroni śpiącego przed upadkiem. Mebel nie przytłacza nawet we wnętrzach o bardzo małym metrażu. Mamy tutaj możliwości samodzielnego demontowania barierek. Warto podkreślić, że drewno użyte do produkcji posiada Certyfikat FSC.

Pawcio 180×90

fot. 8. Łóżko Pawcio

Łóżko Zuzia

Wersja podstawowa łóżka Zuzia – to model o nowoczesnym designie. Konstrukcja tego mebla, tak jak poprzednich, wykonana została z najwyższej jakości drewna sosnowego w połączeniu z wytrzymałą płytą meblową w zagłówkach i barierce. Eleganckie i stylowe łóżko dla dziewczynek i chłopców.

Zuzia 200×90

fot. 9. Łóżko ZuziaPowyższe propozycje od Meblewróbel.pl dotyczą łóżek dziecięcych jednoosobowych. W kolejnym materiale zaprezentujemy Państwu zestaw rozwiązań dla dwójki dzieci. Zapraszamy do lektury części II artykułu.