Drewniane łóżeczko dziecięce tipi

Łóżeczko dziecięce tipi to świetna opcja do pokoiku każdego malucha. W nocy wygodny materac i stabilna konstrukcja łóżka tipi oraz wytrzymały stelaż zapewniają mu spokojny, zdrowy sen. W dzień – dziecko, lub dzieci, mogą wykorzystać taki mebel jako prawdziwy indiański namiot. Taka zabawa zajmuje dzieci i wspomaga rozwój ich wyobraźni. Bardzo polecamy dziecięce łóżka tipi – to świetne rozwiązanie dla twojego brzdąca. Łóżko stanie się jego królestwem i będzie mu się bardzo pozytywnie kojarzyć.

Łóżka tipi – bezpieczeństwo przede wszystkim

Nasze dziecięce łóżka tipi charakteryzują się bardzo dużym stopniem bezpieczeństwa dla maluchów. Materac osadzony jest nisko, na wytrzymałym stelażu. Konstrukcja łóżka 200 × 90 wytrzymuje nacisk 190 kg, stelaż przy stałym nacisku utrzymuje ciężar do 80 kg, a pojedyncza listwa stelaża – do 30 kg. Nie ma więc wątpliwości, że łóżko zniesie nawet najdziksze harce naszego dziecka i jego rodzeństwa, czy kolegów. Intensywna zabawa zawsze grozi malcom upadkiem lub uderzeniem o twardy element mebla. Na szczęście nasze sprzęty dla dzieci mają szlifowane, zaokrąglone krawędzie, zabezpieczające przed kontuzją w razie uderzenia. Wszystkie farby, lakiery i bejce używane do wykończenia elementów łóżek tipi posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają wyśrubowane europejskie normy. Ze szczerego serca polecamy wybór mebla, który spełnia wszelkie kryteria bezpieczeństwa.

Łóżka tipi – wygoda, kreatywność i uroda

Łóżka tipi to użyteczne narzędzie kształtowania dziecięcej wyobraźni. Namiot może służyć do różnych zadań – maluchy ogranicza tylko ich fantazja. Spanie w takim namiocie – w łóżku tipi, dla małych odkrywców jest niezwykle ekscytujące. Wykończeni po dniu zabawy i wrażeń, z chęcią wysłuchają bajki na dobranoc i położą się spać. Łóżeczko kojarzyć im się będzie z wyobrażeniem świetnej zabawy.

Nasze łóżka tipi występują w różnych rozmiarach i kolorach, więc można je dobrać do wymiarów pokoju, wystroju, no i oczywiście do wieku dziecka. Pastelowe farby, jakimi pomalowano meble, trafią w różne gusta. Każdy wybierze kolor dla siebie. Natomiast dobierane do łóżka tipi materace są bardzo wysokiej jakości, wygodne i zapewniają bezpieczny, i zdrowy dla kręgosłupa sen dziecka. 

Łóżka tipi od najlepszego producenta dziecięcych łóżek drewnianych

Producent łóżek drewnianych, od którego kupujemy meble dziecięce, musi być najlepszy. Od solidności wykonania sprzętów zależy przecież zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci. Nasz sklep oferuje łóżka drewniane dla dzieci, wykonane z solidnego, sosnowego materiału. Projekty są przemyślane, konstrukcje mebli solidne, wykończenie i zalety estetyczne dopięte na ostatni guzik. Ogromny wybór łóżeczek dziecięcych – tipi, domków, łóżek pojedynczych, piętrowych, podwójnych i nawet potrójnych – pozwala dobrać sprzęt idealny do wieku dziecka, liczby rodzeństwa, metrażu i upodobań estetycznych klienta. Oczywiście w obliczu natłoku ofert na rynku, produktów różnego pochodzenia i różnej jakości – warto postawić na produkt polski, wykonany przez fachowców z doświadczeniem. Sprzęty od solidnego producenta dziecięcych łóżek drewnianych to gwarancja wytrzymałości, bezpieczeństwa i trwałości zakupionych mebli, a tym samym zadowolenia każdego kupującego.