Łóżko na antresoli – korzystny wybór

Łóżko antresola to hit w dziedzinie wystroju wnętrz pokojów dziecięcych. Nie dość, że pozwala na dużą oszczędność przestrzeni, to wygląda niekonwencjonalnie, umożliwiając oryginalną aranżację. No i oczywiście dzieci uwielbiają spać na górze. Jest to dla nich  przygoda, frajda i wyzwanie. Łóżka na antresoli są niezwykle modne. W niniejszym artykule przeczytasz o ich największych zaletach.

Łóżko antresola – oszczędność miejsca

Łóżko antresola jest świetnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego, który wymaga świetnego zagospodarowania przestrzeni. Polacy często mieszkają w niskometrażowych mieszkaniach lub domach, każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Jeżeli dziecko śpi na łóżku zaprojektowanym jako antresola, pod miejscem do spania znajdzie się przestrzeń na przykład do zabawy, do nauki – z biurkiem i odpowiednim oświetleniem, czy do przechowywania ubrań lub zabawek – w komodzie, czy w koszach. Dzięki temu ta sama powierzchnia pokoju wykorzystana jest „dwa razy”, co ułatwia zapewnienie dziecku wszystkich niezbędnych elementów pokoju – stref do wypoczynku, zabawy i nauki. 

Łóżko na antresoli? – czysta frajda dla dziecka

Które dziecko nie lubi wspinaczki? Maluchy kochają domki na drzewie, strychy, łóżka piętrowe, parki linowe, drabinki na placach zabaw. Perspektywa codziennego wdrapywania się na wyżej umiejscowiony materac będzie dla twojego malca bardzo ekscytująca. Dziecko chętnie będzie spać na antresoli, wykorzysta ją także do dobrej zabawy. Tu jednak trzeba zauważyć, że dobra zabawa i zdrowy sen muszą być bezpieczne. Dlatego kup łóżko antresolę od sprawdzonego, doświadczonego producenta mebli drewnianych, oferującego solidne sprzęty o przemyślanej konstrukcji. Nasze łóżka drewniane dla dzieci są wykończone w sposób, który chroni dziecko podczas snu i zabawy. Naprawdę warto postawić na dobrego producenta łóżek dziecięcych.

Łóżko na antresoli – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Decydując się na kupno dla dziecka łóżka na antresoli, zastanów się, jaki model będzie pasował do jego wieku i temperamentu. Ważna jest stabilność stopni drabinki, prowadzącej na materac. Wytrzymałość konstrukcji jest kluczowa – istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, graniczące z pewnością, że maluch będzie używał mebla nie tylko do wypoczynku, ale i do szaleńczych zabaw. Nasze łóżka dziecięce, w tym antresole, wyposażone są w solidne barierki, mają mocną, stabilną konstrukcję, wykończenie ich jest w pełni bezpieczne dla dzieci. Wszystkie krawędzie są oszlifowane – zaokrąglone i wygładzone. A farby mają atesty bezpieczeństwa i spełniają wyśrubowane europejskie normy. Wszystkie te cechy dają nam pewność, że dziecko na antresoli będzie bezpieczne, niezależnie od tego, jak jest żywiołowe. Kluczową sprawą przy dobieraniu rzeczy dla dziecka, a już na pewno odpowiedniego łóżka, jest stawianie na solidnych producentów. Doświadczony producent łóżek dziecięcych to gwarancja jakości. Nasze meble są trwałe, wykonane z drewna sosnowego, co sprawia, że są niezwykle mocne. Projekty łóżek są przemyślane, a wykonanie perfekcyjne. Warto dać dziecku najwyższą jakość snu – będzie zdrowo rosnąć. Będzie także łatwiej uczyć lepiej bawić i słodko śnić.