Oryginalne łóżko dla dziecka

Namiot, dom, kryjówka, baza – dlaczego łóżko dla dziecka nie powinno być nudne?

Dzieci żyją w świecie fantazji, bajek, zabawy. Potrafią niemal każdy przedmiot codziennego użytku wykorzystać w zabawie. Zwłaszcza elementy znajdujące się w ich pokoju.  Łóżka dziecięce z Mebli Wróbel znakomicie się do tego nadają.  Łóżko – namiot TIPI wykonane jest w całości z wysokiej jakości drewna sosnowego. Prosta, uniwersalna konstrukcja imitująca zadaszenie, daje przestrzeń dla dziecięcej fantazji. Rozwinięciem konstrukcji Tipi jest Tipi Plus. Różnicą jest szuflada pod łóżkiem. Konstrukcje łóżek w kategorii TIPI nawiązuje do Wigwamu, zachęcając do zabawy w stylu indiańskim. Kształt pobudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do zabawy. Umożliwia też spersonalizowany, twórczy charakter dziecięcej aktywności. Wystarczy niewielki kocyk i odrobina wyobraźni, aby prosta konstrukcja zmieniła się w indiański namiot z marzeń naszej pociechy. Sądzę też, że nie jeden rodzic, odnajdzie w sobie dziecko i chętnie pobawi się w takiej aranżacji.

Dziecko może dowolnie ozdabiać dodatkami, kocykami, misiami lub zastosować firmowy daszek z Meble Wróbel. Produkt cechuje wysoka jakość materiału i estetyczny wygląd.

Łóżko Tipi Plus z miejscem na szufladę

Oczywiście w nocy łóżeczko pełni funkcję wygodnego, bezpiecznego spania z zaokrąglonymi krawędziami i materacem ułożonym na niewielkiej wysokości. Łóżka Tipi są świetną alternatywą dla Łóżek domków. Są od nich znacznie tańsze. Jednocześnie oba rodzaje mogą pełnić funkcję domków do zabawy.

Kolor łóżka oraz kolor szuflady możemy dowolnie wybierać z palety kolorów. Może to być: olcha, biały, różowy, turkus, zielony, niebieski, sosna, wanilia, czekolada, szary. W ofercie są trzy rodzaje materacy do wyboru, tj. pianka, pianka-kokos, kokos – pianka – gryka. Z kolei łóżka dostępne są w rozmiarach: 200/90 190/90 190/80 180/90 180/80 160/80.

Łóżko Tipi z poszyciem – wybór materiału

Podstawowy zestaw obejmuje:

 • łóżko
 • drewniany stelaż
 • komplet elementów montażowych
 • instrukcję montażu

Dlaczego warto wybrać łóżko od Meble Wróbel?

 • Wszystkie łóżka wykonane zostały z tradycyjnego surowca –  sosny,
 • Duży wybór kolorów – łóżko można zamówić w dowolnym kolorze z palety barw przedstawionej w galerii,
 • Firma używa wyłącznie atestowane i bezzapachowe farb – łóżka malowane są bezpiecznymi dla dzieci wodnymi farbami, spełniającymi wyśrubowane europejskie normy,
 • Każdy produkt to niepowtarzalna konstrukcja oraz wytrzymały stelaż,
 • Ważne, że maksymalne obciążenie łóżeczka przy całkowitym nacisku konstrukcji wynosi aż 190 kg, zaś wytrzymałość pojedynczej listwy stelażowej aż 30 kg,
 • Każdy mebel charakteryzuje się wysoką jakością, precyzyjnym wykonaniem, elegancją i estetyką, 
 • Produkty Meble Wróbel to zawsze piękna ozdoba każdego wnętrza.