Dostawa i płatności

Płatności

Za zamówiony towar w sklep-wrobel.pl mogą Państwo zapłacić za pomocą jednej z poniższych opcji:

  1. Płacąc z góry przelewem – po złożeniu zamówienia, otrzymacie Państwo maila potwierdzającego złożone zamówienie wraz z nr konta, na który należy przelać kwotę zakupów plus koszty przesyłki. Płatność może być zrealizowana w dowolnym banku, na poczcie, innej uprawnionej placówce bądź za pomocą bankowości elektronicznej.
  2. Płacąc przy odbiorze – gotówkę należy wtedy przekazać kurierowi przy odbiorze przesyłki.
  3. Kartą kredytową za pomocą serwisu Płatności.pl


Na specjalne życzenie Sklep może wystawić Fakturę Pro Forma, na podstawie której Klient dokona płatności za zamówiony towar.
Każde zrealizowane Zamówienie jest dokumentowane dowodem zakupu w postaci paragonu lub na żądanie Klienta Fakturą VAT. Dołączane są one pod listem przewozowym naklejonym na przesyłce.

Dostawa

Dostawa

Mebel wysyłamy w częściach do samodzielnego złożenia, z czytelną instrukcją, zapakowany w solidne paczki i za pośrednictwem firmy kurierskiej. W cenie przesyłki jest dostawa pod drzwi, ale kurier niestety nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki na wyższe piętra. Powodem są duże gabaryty i wewnętrzne przepisy przewoźnika. Oczywiście zdarzają się solidni kurierzy, którzy chętnie zanoszą meble pod same drzwi. Nie jest to jednak reguła. Kurier posiada numer do odbiorcy, przeważnie dzwoni i umawia się przed przyjazdem.

Bezpieczeństwo

W momencie dostawy przesyłki należy dokładnie obejrzeć opakowanie pod kątem uszkodzeń. Jeśli uszkodzenia są, to należy otworzyć przesyłkę przy kurierze i spisać z nim protokół szkody. Kurier ma obowiązek w tym pomóc. Brak spisanego protokołu może być przyczyną nieuznania reklamacji.

Termin realizacji

Czas realizacji zamówienia na łóżko wynosi do 14 dni roboczych + 1-2 dni robocze wysyłka kurierska.  Czas realizacji liczymy od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub po złożeniu zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem). Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej – DHL
Jeżeli dostawa się opóźnia prosimy powiadom nas o tym, a my będziemy interweniować u przewoźnika.

Odbiór osobisty

Mebel można odebrać również osobiście w siedzibie naszej firmie. O terminie możliwego odbioru informujemy Państwa poprzez e-mail lub telefonicznie.