O nas

Drewno to nasza pasja …

Firma „Stolarstwo Tomasz Wróbel” powstała z pasji do drewna, z zachwytu nad jego plastycznością, zapachem, grą kolorów usłojenia i strukturą gotowych wyrobów. Pasja ta przekłada się na meble, które tworzymy.

Bogata oferta

Produkujemy meble z drewna sosnowego, przeznaczone głównie dla dzieci. Wykonujemy łóżka pojedyncze, dwupoziomowe i piętrowe. W naszej ofercie znajdują się również komody, biurka, skrzynie, szafki nocne i półki na książki. Szeroka gama barw i wzorów, pozwala na wybór produktu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne, jak i hurtowe, dla klientów z kraju i z zagranicy.

Doświadczenie i innowacyjność

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży drzewnej, pozwala nam oferować produkty wysokiej jakości, wygodne i funkcjonalne. Stawiamy na jakość, autorskie projekty, ciekawy design i praktyczność.

Począwszy od 2015 roku, jesteśmy laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii „Najlepszy produkt”, a w 2018 roku otrzymaliśmy tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play” w prestiżowym konkursie, przyznającym certyfikaty najlepszym markom w Polsce.

Bezpieczeństwo

Zależy nam, aby meble, które produkujemy, były bezpieczne. Czuwamy nad jakością naszych wyrobów. Wykonujemy je na nowoczesnych maszynach stolarskich sterowanych numerycznie, co zapewnia doskonałe odwzorowanie i dopasowanie wszystkich elementów. Dbamy o ekologiczne wykończenie drewna, stosując do malowania wyłącznie atestowane farby i lakiery.

Dzięki temu, że produkcja odbywa się w jednym miejscu, mamy kontrolę nad procesem produkcji, od przetarcia surowca, suszenia, aż po gotowy wyrób.

Klient jest dla nas ważny

Każdego dnia, dokładamy starań, aby realizowane przez nas zamówienia, wykonywane były z należytą dokładnością i sumiennością. Za każdym naszym produktem, na każdym etapie produkcji, stoi wyszkolona kadra doświadczonych pracowników. Doskonalimy się każdego dnia, aby oferowane przez nas meble, spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zawsze, chętnie służymy radą, zarówno na etapie podejmowania decyzji o zakupie, jak i w czasie użytkowania naszych produktów.

Zależy nam, aby pokochali Państwo meble, które tworzymy, tak jak my kochamy drewno.

meblewrobel.pl Reviews with ekomi-pl.com