Łóżeczka piętrowe dla dzieci od Stolarstwo Tomasz Wróbel

Łóżeczka piętrowe dla dzieci to znakomite rozwiązanie do wspólnych sypialni naszych pociech. Dają oszczędność miejsca oraz gwarantują dzieciom prawdziwą frajdę.

Wybierając łóżko piętrowe dla naszych pociech musimy pamiętać o bezpieczeństwie mebla, jego solidnym wykonaniu, porządnych barierkach i ergonomicznej konstrukcji, gwarantującej dzieciom zdrowy sen.

Dodatkową zaletą jest z pewnością estetyka łóżka. W naszej ofercie znajdziesz sporo modeli piętrowych łóżek dla dzieci – o różnym designie i rozmiarach. Sprawdź sam!

Zalety łóżek piętrowych dla dzieci

Łóżka piętrowe są doskonałym rozwiązaniem w mniejszych pokojach, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnego miejsca, ponieważ zajmują tę samą powierzchnię, co pojedyncze łóżko. To świetna opcja w pokojach dziecięcych, gdzie często odbywają się zabawy i gry.

Łóżko piętrowe musi być zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie dzieci. Musi mieć barierki zabezpieczające przed upadkiem oraz stabilne drabinki ułatwiające dostęp do górnej części łóżka.

Piętrowe łóżeczka dla dzieci mogą mieć różnorodne kształty i kolory, co pozwala dzieciom wybierać modele pasujące do ich zainteresowań. Pokój dzieci stanie się dzięki temu przyjazny i atrakcyjniejszy.

Wady łóżek piętrowych dla dzieci

Pomimo dostępnych zabezpieczeń, istnieje ryzyko upadku z górnej części łóżka. Dlatego ważne jest, aby dzieci były nauczone ostrożności i zawsze korzystały z drabinki oraz nie skakały z górnego materaca.

Dla niektórych dzieci spanie na łóżku piętrowym z rodzeństwem może oznaczać brak prywatności, spokoju i niezależności. Warto wydzielić w pokoju dzieci odrębne strefy dla każdego z maluchów, na przykład zaznaczone inną kolorystyką.

Łóżka piętrowe od Stolarstwo Tomasz Wróbel – sprawdź nasze modele!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szereg wariantów łóżeczek piętrowych dla dzieci. Mamy coś dla każdego dziecka i dla najbardziej wymagających rodziców. 

Modele naszych łóżeczek piętrowych to:

  • Domek Chwat
  • Domek Piętrowy
  • Finezja
  • Gagatek
  • Gagatek LUX
  • Urwisek
  • Wróbel-P1
  • Zuzia Piętrowa

Każdy z tych modeli posiada inny design, ale wszystkie występują w kilku wariantach kolorystycznych i w różnych rozmiarach.

Nasze łóżka piętrowe są bezpieczne. Każdy model ma porządne barierki na górnym miejscu do spania. Drabinki są mocne, stopnie szerokie, noga się na nich nie ślizga. Łóżka, jak wszystkie nasze meble dla dzieci, wykończone są atestowanymi, nietoksycznymi materiałami. Łóżka piętrowe są wykonane starannie, są mocne i stabilne, a ich ergonomiczna konstrukcja pozwala na zdrowy sen, sprzyjający regeneracji i prawidłowej postawie. Materiałem konstrukcyjnym jest u nas zawsze najwyższej jakości drewno sosnowe. 

(O zaletach mebli drewnianych przeczytasz tutaj.)
Oczywiście za naszymi piętrowymi łóżeczkami dla dzieci stoi renoma naszej firmy, wieloletnie doświadczenie i nagrody doceniające wyjątkową jakość naszych produktów. Nie musimy chyba przekonywać, że wybierając meble dla dziecka chcesz zainwestować w najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście do kontaktu!

meblewrobel.pl Reviews with ekomi-pl.com