Drewniane łóżka dziecięce z barierką – wytrzymałe i bezpieczne meble dla dziecka to podstawa

Bezpieczeństwo twojego dziecka to podstawa! Łóżka dla dzieci z barierką, które produkujemy, gwarantują twoim pociechom bezpieczny i smaczny sen. Nasze łóżka charakteryzuje przemyślana, ergonomiczna konstrukcja, solidne i zdrowe drewno sosnowe, z którego są wykonane, lakiery i farby z atestami nietoksyczności oraz mocne, odpowiednio wysokie barierki. Wszystko to sprawia, ze łóżko dla dzieci z barierką od nas – to produkt najwyższej jakości, mebel na lata. Poniżej przeczytasz, kiedy trzeba zwrócić szczególną uwagę na wysokość i rodzaj barierek w łóżeczku dziecięcym i dlaczego tak ważne przy wyborze miejsca do spania dla naszych pociech jest jakość mebla.

Antresole i łóżka piętrowe – bezpieczne łóżka dziecięce z barierką

Pierwszym, oczywistym chyba dla każdego skojarzeniem z koniecznością barierki przy łóżku jest przypadek, gdy dziecko śpi wysoko. Czyli na łóżku piętrowym lub antresoli. Tu trzeba zadbać nie tylko o obecność i wysokość barierek. Trzeba dopilnować, by barierka była na prawie całej krawędzi materaca, najlepiej gdy tylko drabinka jest miejscem, gdzie barierka się kończy. Warto, by solidna barierka znajdowała się także na dolnym miejscu do spania w łóżku piętrowym. W ten sposób oboje dzieci będą miały komfort spania. Dodatkowo obowiązkowo należy zadbać o jak najsolidniejsze wykonanie łóżka piętrowego. Najwyższej jakości materiał, konstrukcja i stabilność – zarówno całego mebla, jak i barierki – są nie do przecenienia. Mocne i trwałe wykonanie całego łóżka piętrowego lub antresoli to spokojny sen o bezpieczeństwo dziecka. 

Pojedyncze łóżka dla dziecka z barierką

Wybierając odpowiedni dla twojego malca model łóżka dziecięcego, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Jednym z nich jest wiek dziecka. Im młodsze dziecko, tym większe  należy mu zapewnić zabezpieczenie przed upadkiem z łóżeczka. Dla najmniejszych pociech sprawdzą się łóżeczka niskie, z solidną barierką, umożliwiającą spokojny sen i bezpieczną zabawę. Gdy dziecko jest starsze i ma spokojny sen, nie wierci się zbytnio, możemy dobrać mebel wyższy (gdzie pod miejscem do spania są szuflady), zabezpieczony barierką dostosowaną do jego potrzeb – na przykład trochę niższą i krótszą. Najważniejsze jest dostosowanie łóżka do temperamentu naszej pociechy – im bardziej żywiołowe z zabawie, im bardziej wierci się w trakcie snu – tym bardziej należy zadbać o mebel solidny, zaopatrzony w mocne, szerokie barierki.

Łóżko dla dzieci z barierką od solidnego producenta mebli drewnianych

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży drzewnej i stolarskiej. Nasze łóżka dziecięce charakteryzują się:

  • niezwykłą wytrzymałością, 
  • wykończeniem gwarantującym pełnię bezpieczeństwa pociechy, 
  • solidną konstrukcją,
  • oddychającym, naturalnym i „pracującym” materiałem, jakim jest drewno sosnowe. 

Meble drewniane są nie tylko porządne i mocne. Są bardzo ładne, odporne na zużycie, trwałe – można je eksploatować latami. Dobrej jakości drewniane łóżko dziecięce z barierką to inwestycja w bezpieczeństwo dziecka i oszczędność dla naszego portfela.